Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

poniedziałek, 19 grudnia 2011

Koniec roku

Zakończyliśmy oficjalnie rok treningowy 2011. Kto się nie wyrobił i nie trenował ten żałuje. Teraz mamy czas do 2 stycznia (poniedziałek) na odpoczynek, regenerację, zastanowienie. Simon Amman po rekonwalescencji w szpitalu i odpoczynku od skoków narciarskich, zaraz zdobywał medale olimpijskie, czyli taki reset jest zupełnie wskazany. Korzystając z zakończenia sezonu dziękuję wszystkim, którzy wytrwali na treningach. Na szczególną pochwałę zasługuje Kaśka, która zaczęła w końcu używać rękawic i może to spowoduje, że przestanie się bać uderzać. Angelina, jeśli dopnie swego, wreszcie poczuje co to prawdziwy stres w walce, Paulinie i Wioli gratuluję zapału i niezwykłych chęci do treningu. Ale szczególnie jestem dumny z Michała, który choć z koncentracją jest na bakier to dzielnie znosi wszelkie kuksańce i ciosy, nie zważa na ból, siniaki i złośliwości. Wszystkim, którzy cierpliwie znoszą... wiecie co - też gratuluję.
Życzę sobie, żeby w nowym roku zapał do ćwiczeń był większy, a marudzenia jeszcze mniej. Żeby stare marudy się fajnie zorganizowały i dobrze rozplanowały te dwa dni w tygodniu na nasze wspólne spotkania.
Wam życzę, aby udało się spędzić święta mądrze, refleksyjnie i pożytecznie, bynajmniej nie żrąc beznadziejne ilości potraw i gapiąc się w telewizor. Nie po to są te święta. Spotkajmy się potem pozytywnie nastawieni na kolejnych treningach. Będę rozczarowany jeśli zapomnicie te fragmenty Anan, które już ćwiczyliśmy.

W tym tygodniu jest możliwość trenowania w czwartek w Skoczowie www.shotokan-skoczow.blogspot.com. Jeśli ktoś czuje potrzebę to klub w Skoczowie na pewno będzie zadowolony ze spotkania. W tygodniu od 27.12 prawdopodobnie w czwartek wybiorę się na trening do Skoczowa, ale jeśli macie ochotę na spotkanie w środę w Bielsku, to proszę ją zgłosić. Regularne treningi rozpoczynają się 2 stycznia 2012 w Czechowicach o zwykłej porze.


Wszystkiego Dobrego!

1 komentarz:

  1. nareszcie jakieś sensowne życzenia - "nie żryjcie beznadziejnie" !

    OdpowiedzUsuń