Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

czwartek, 3 lutego 2011

WYDARZENIE ROKU cz. 1

Do marca jeszcze kawał czasu, ale każdy ma jakieś obowiązki, które podczas planowania musi uwzględnić. Stad termin, który za chwilę zaproponuję tylko pozornie jest odległy. Trzeba jednak pamiętać, że w kalendarzu klubowym wyjazd do Rycerki stanowi bez mała najważniejszy punkt tegoż kalendarza. Pamiętajcie, że to nie tylko obóz treningowy, choć w mini kapsułce, ale głównie wyjazd integracyjny, motywujący i dopingujący dla tych, którzy losami i działalnością klubu są zainteresowani i którzy chcą w nim uczestniczyć. Dlatego dobieramy starannie termin i program, aby korzyści były pełne. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście zaplanowali wyjazd rodzinny, bo miejsc noclegowych jest dość. Byleby obecność rodziny nie przeszkadzała Wam w oddaniu się treningom. Na wszystko jest czas.

A więc UWAGA!

Pierwsze tegoroczne klubowe zgrupowanie w Rycerce Górnej wstępnie planowane jest na weekend 4-6 marca 2011 (od piątkowego wieczora do niedzielnego popołudnia). Proszę, nie jęczcie, nie stękajcie tylko zmobilizujcie wszystkie siły, przekonajcie swoich szefów i zaplanujcie termin lub podajcie alternatywny, który będzie możliwy do zrealizowania. Nie spieprzcie tego bo sprawa jest zbyt fajna, żeby ją zlekceważyć. Z Rycerskiej tradycji zniknął już trening poranny, ale tym razem zaplanowałem nowe WYDARZENIE SPECJALNE, które być może będzie miało szansę w tej tradycji zagościć. Oprócz tego, w programie filmy, śnieg, wspólne spotkania i intensywne treningi. Przypomnijcie sobie, klikając tutaj, wyjazd z września ubiegłego roku.

Zgłoszenia przyjmuję od teraz.
.

7 komentarzy: