Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

wtorek, 22 listopada 2016

Dzieją się cuda

Przez 10 lat klub nasz wzbraniał się przed prowadzeniem treningów dla dzieci. Przede wszystkim dlatego, że nie było wśród nas nikogo kto chciałby się dzieciakami zajmować. Także nie dlatego, że ktoś uważa, że ćwiczenie karate może dzieciakom zrobić krzywdę, lecz uznaliśmy, że karate dla dzieci to taki właściwie trochę inny dziecięcy wuef. Inaczej trzeba dbać o dyscyplinę, inaczej o bezpieczeństwo, co innego staje się priorytetem. Wuef dzieciaki mają w szkole, a kiedy ich cele zdefiniują się wystarczająco niech do nas wpadają. Ale nie za wcześnie. Aż tu nagle bęc...

... ni z tego ni z owego trafia nam się sensei chętny nie tylko do tworzenia w "Keiko" grupy dziecięcej, ale także do wspomagania tej nowej grupy swoją aktualnie działającą. No i proszę, możemy powiedzieć, że nie będziemy już dzieciaków odsyłać do konkurencji i nasza grupa dziecięca rozpoczyna pierwszy rok działalności. Po szczegóły, kto i gdzie odsyłam na www.klubkeiko.pl. Instruktor sprawdzony i przetestowany. Dzieciaki powinny być zadowolone. A może w Starym Bielsku zaczną ćwiczyć także rodzice...Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza