Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

poniedziałek, 4 lutego 2013

Początek nowego roku - podsumowanie

Ponieważ już wkrótce w naszym regionie mamy zimowe ferie szkolne, informuję, że w bieżącym tygodniu trenujemy jeszcze w czwartek, a następnie mamy dwa tygodnie przerwy. Na matę w Czechowicach wracamy 25 lutego, w poniedziałek o zwykłej porze. Ciągle liczę na to, że Patryk wróci z zagranicznych wojaży i razem z Bartkiem, który podrzucił nam koty urwisy i zniknął, zatęskni za trenowaniem. Zainteresowani treningami w ferie mogą zaglądnąć do klubów bielskich, które prowadzą w tych terminach zajęcia, co może być ciekawym doświadczeniem.
Czwartkowy trening będzie podsumowaniem grupy technik pod nazwą renzoku kogeki, którymi zajmowaliśmy się ostatnie półtora miesiąca. Po feriach w programie podstawy sasoi waza i dalej kata seipai. Tym, których nurtuje mechanika techniki karate i z braku treningów w ferie będą czytać książki polecam coś z naszej biblioteki, a w szczególności artykuł z książki "Fizyka sportu" dotyczący karate, który gdzieś tu jest.

Zapomniałbym o ciekawostce. Otóż Darek, który jest z nami krótko, niezrażony organizacyjnymi komplikacjami, próbuje nieśmiało reaktywować weekendowe zgrupowania w Rycerce. Dziwi się nawet, że nie jeździmy. Zainteresowanych klubowym mini obozem odsyłam zatem do Niego po dalsze szczegóły i przedyskutowanie inicjatywy.

Na zakończenie informacja dla potencjalnych filmowych gwiazd. Niestety, tak jak z was ich nie będzie, tak ze mnie nie będzie operatora. Ale całą winę za nieudany eksperyment filmowy biorę na siebie i obiecuję, że popracuję nad opanowaniem kamery. Następne próby będą bardziej sensowne.


1 komentarz:

  1. co do zgrupowania w Rycerce: pokażmy Krzysztofowi, że chcemy i możemy! zbierzmy kilku ochotników, zaproponujmy roboczy termin - dajmy na to wczesną wiosną (marzec, kwiecień?)- i jedziemy, i ćwiczymy!

    dj

    OdpowiedzUsuń