Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Ogłoszenia

Wyjątkowo w środę (18.00, Czechowice-Dziedzice) kończymy tegoroczny sezon ostatnim treningiem. Namawiam do zmotywowania się i uczestnictwa. Planuję podsumowanie merytoryczne sezonu. Trzy dni później tj. w sobotę od godziny 18.30 zaplanowaliśmy klubowe ognisko. W tej chwili przeważa lokalizacja w Bystrej (czuli u mnie). Zapraszam wszystkich (ale znanych mi) sympatyków i członków klubu. Oczekuję, że zjawi się także Marek i Zbyszek, a może także i Angelina oraz ktoś kogo się nie spodziewamy. To ognisko to także w pewnym sensie podsumowanie w swobodnej atmosferze całego roku szkoleniowego. Do zobaczenia. Szczegóły w środę i telefonicznie lub mailem.
Przyszły sezon, tuż po wakacjach, dalej w Czechowicach-Dziedzicach, w tym samym miejscu. Wszystkie ogłoszenia będą się pojawiały tutaj i już przypominam, że środa to ostatni termin do uregulowania zaległych składek ;-)

P.S.
Ognisko potwierdzone. Palimy w sobotę w Bystrej od 18.00. Prowiant we własnym zakresie. Organizator zapewnia miejsce, drewno i zapałki. Do zobaczenia.

.

4 komentarze:

 1. Chętnie przyjadę! Ktoś pojedzie z Czechowic?
  [O temacie z poniedziałku proponuję porozmawiać na ognisku.]
  Z.P.

  OdpowiedzUsuń
 2. [...]Organizator zapewnia miejsce, drewno i zapałki.[...]
  Kurcze, a herbatę??
  Z.P. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej szklanki tylko...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wierzę, że organizator taka sknera.
  Na pewno coś wleje do szklanek.
  ;-)

  Z.P.

  OdpowiedzUsuń