Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

poniedziałek, 25 lipca 2011

Zęby 2

Dzisiejszy trening był jednym z nielicznych w historii naszego klubu, kiedy to goście, którzy się zapowiedzieli, że przyjadą, faktycznie przyjechali. W sumie to ze Szczyrku, ale człowiek wziął ze sobą karategi na urlop (z Westfalii). Chwila rozmowy i wspólny trening. Może nasz gość postara się zostawić tutaj jakiś komentarz.

Po tygodniowej przerwie powoli ruszamy z analizą kata sochin. Treningi odbywają się w ustalonych terminach. Na najbliższych dwóch wrócimy nieco do podstaw bo dzisiaj było widać, że nastąpiło pewne rozprężenie techniczne. Mnie się też to przyda bo po raz drugi już dostałem w zęby. Tym razem odważna była Agata i to była dobra lekcja. Zatem do roboty. Dziękuję wszystkim, że się stawili po przerwie.


1 komentarz:

  1. Stalo sie moja tradycja,ze staram sie o wspolny trening tam gdzie spedzam urlop.Kolejny raz przekonalem sie,ze mimo roznych stylow ,szkol i organizacji rozsadnie rozumiane karate moze ludzi tylko laczyc.Jestem wdzieczny za przyjecie i mozliwosc wspolnego treningu w "Keiko".

    Bardzo dziekuje _Vincent S.

    OdpowiedzUsuń