Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

wtorek, 7 czerwca 2011

Urlop

Cykl treningowy w klubie sportowym jest zbieżny niejednokrotnie z kalendarzem szkolnym i zgodnie z tą tendencją za 3 tygodnie rozpoczyna się dla wielu urlop. "Keiko" jednak, podobnie jak rok temu, nie planuje przerwy w treningach w czasie wakacji. Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie zaplanować nasz kolejny wyjazd do Rycerki znowu na początek września, a prawdziwych pasjonatów treningów zapraszam na salę na miejscu. Tradycyjnie już w okresie lipiec-sierpień przeniesiemy się na salę III LO w Bielsku-Białej. Szczegółowy dobór terminów pozostawiam jeszcze do przedyskutowania, jednak proszę już zgłaszać chęć uczestniczenia w treningach. Te informacje są niezbędne dla skalkulowania kosztów. Zeszłoroczne wakacje były pod względem kontaktów treningowych bardzo owocne, ale tym razem zarządzam pewne zmiany. Otóż treningi wakacyjne przeznaczone są tylko dla członków klubu. Gości zapraszam serdecznie jedynie w przypadku, gdy mają już jakieś doświadczenie w sztukach walki (najlepiej w karate). Tych, którzy przespali cały sezon i dopiero teraz chcieliby spróbować jak wygląda trening w "Keiko" zapraszam od września. Niech to będzie strata dla osób, które ociągały się z podjęciem decyzji o rozpoczęciu treningów. W planie wakacyjnym jest trening intensywniejszy i bardziej specjalistyczny, który nie będzie przeznaczony dla zupełnie początkujących.
Szczególne zaproszenie kieruję jednak do sympatyków klubu, którzy jakiś czas temu przestali trenować i mają ochotę znowu do treningów powrócić. Wielu z dawnych kolegów mieszka teraz w różnych miejscowościach rozrzuconych po naszym pięknym kraju, ale może będą chcieli ponownie wznowić treningi. Noszę się także z zamiarem zorganizowania wakacyjnego spotkania. Jeśli ktoś o kim tutaj mowa czyta naszego bloga i jest zainteresowany-dajcie znać.
Zapraszam także naszych członków z zagranicy, jeśli tylko będą odwiedzali stare śmieci.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza