Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

poniedziałek, 14 stycznia 2019

Wszystkich Was ludzie po#&bało

Ciekawe co robi z ludzi debili najskuteczniej? Prochy, alkohol, pieniądze, władza może? I który naród jest najbardziej na to podatny? Jakie objawy są najbardziej jaskrawe? Może takie, że w jakimś kraju oszołom zabija prezydenta, którego największa grupa ludzi wybiera pięć razy z rzędu? Może ten, w którym minister każę wyrżnąć wszystkie dziki licząc na to, że przyrodą nie zachwieje? Albo ten gdzie w 21 wieku nadal pali się węglem i plastikiem, gdzie nie zarabia się na recyklingu śmieci? Może ten, gdzie kierowcy nie potrafią zaparkować na parkingu darząc szacunkiem  innych użytkowników parkingu? Albo ten gdzie kierowniczka od komunikacji narodowego, niekomercyjnego banku, zarabia więcej w miesiąc niż ja w rok? Czy może ten, który we własnym kraju promuje lenistwo i podłość, a kogoś, kto wyręcza odpowiednie rządowe organy i odwala za nie robotę hejtuje i nienawidzi?
Ludzie, popie*dyliło was już wszystkich zdrowo. Środek Europy, 21 stulecie i taki syf... Zacznijcie pomagać, żeby kiedyś komuś chciało się pomóc wam...

.

1 komentarz:

  1. "Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód, byśmy wszyscy paskudnieli.Dobra nam trzeba."

    Miecz Przeznaczenia - Andrzej Sapkowski

    OdpowiedzUsuń