Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

piątek, 17 lipca 2015

Ogłoszenia


Zanim w sierpniu spotkamy się na macie niektóre sprawy trzeba przemyśleć i zorganizować. Dla osób kompletujących wiedzę jest wydarzenie zorganizowane w końcówce sierpnia przez SGI Poland. Od 21 do 23 sierpnia w Tucholi odbędzie się kurs instruktorski dla aktualnych i przyszłych instruktorów. Ostatnie zmiany w prawie spowodowały, że sytuacja prowadzących zajęcia trochę się zmieniła. Niby ci mądrzy zaoszczędzą trochę czasu i pieniędzy, ale tych głupich nikt nie będzie kontrolował, co najwyżej zweryfikuje kiedyś rynek. Ale nauka działa, więc zachęcam... Kurs dofinansowany jest ze środków SGI. A ja też tam komuś coś wyłożę. Oprócz mojej fizyki będzie co nieco o prawie, psychologii sportu, medycynie, fizjologii i karate. Mam miejsca w samochodzie...


Nie dopatrujcie się w tej grafice wulgaryzmów. Rysunek powstał zaraz po odkryciu kosmicznego promieniowania reliktowego, które to promieniowanie ma potwierdzać prawdziwość teorii Big Bang i powstania Wszechświata. O odkrywcach tegoż ktoś mądry powiedział: "Szukali gówna, a znaleźli złoto. Zupełnie inaczej niż się to przytrafia większości z nas".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza