Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

czwartek, 29 stycznia 2015

Ogłoszenia urlopoweDwa najbliższe tygodnie to dla nas teoretycznie odpoczynek. W pierwszym tygodniu ferii zimowych treningi w Czechowicach zostają zawieszone. Dla zainteresowanych treningiem indywidualnym sala jest dostępna w poniedziałek i czwartek od 18.00 do 19.30. Drugi tydzień ferii daje nam możliwość wspólnego trenowania w dojo, po uprzednim ustaleniu składu. Proponuję jednak, aby nieco większy nacisk położyć wówczas na techniki parterowe.
W najbliższym tygodniu treningi odbywają się w Bielsku w sekcji samoobrony (tylko dla członkiń), natomiast Agata realizuje ciąg dalszy indywidualnych treningów przygotowujących do egzaminu, również na sali w Bielsku. Wstęp wolny dla członków klubu (dostępna sala i ja). Początek tej części w poniedziałek o godzinie 12.00 13.00.

I teraz najważniejsze.
Ponieważ nie planuję w sezonie zimowym wyjazdu do Rycerki, rozpocząłem starania mające na celu zorganizowanie cyklu treningowego z przedstawicielami czołówki polskiego SGI w naszym dojo. Jest duża szansa, że pojawią się u nas: Przewodniczący SGI, sensei Tomasz Krygowski (4dan) i Przewodniczący Komisji Technicznej SGI, sensei Robert Reiter (4dan). Szczegóły są właśnie ustalane, dlatego proszę śledzić ogłoszenia, ale obaj panowie przychylnie patrzą na wyprawę na południe naszego pięknego kraju. Tematem treningów będzie wówczas Goshindo. Nie sądzę, aby trzeba było przekonywać o ważności tego spotkania...

2 komentarze:

  1. ja jestem chętny na treningi w drugim tyg ferii, może będzie w końcu okazja do rewanżu

    Domin

    OdpowiedzUsuń
  2. I co i co i co? Od tygodnia paczę i nic ;) mam szykować karategi na poniedziałek? ;)
    JB.

    OdpowiedzUsuń