Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

piątek, 6 kwietnia 2012

Licencja PZKT

Proszę o wnikliwe zapoznanie się z pismem jakie zostało wysłane do klubów PZKT. Najistotniejsze skróty przedstawiam poniżej:


W związku z wprowadzeniem płatnych licencji PZKT dla osób od 10 roku życia (decyduje rok ur. 2002) informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł dokonują ćwiczący indywidualnie na poniższe konto PZKT:
85 1910 1048 2260 0155 7967 0010, Deutsche Bank PBC SA

W celu zidentyfikowania wpłaty z osobą, za którą pieniądze zostaną przelane prosimy w tytule przelewu koniecznie podać następujące dane:

Licencja PZKT: imię i nazwisko, data urodzenia, klub macierzysty
np. “Licencja PZKT: Kacper Abramczyk, ur. 20.05.2000, Lubelski KKT”

Przypominamy, że wykupienie licencji jest warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych z uprawianiem karate tradycyjnego w ramach PZKT, m.in. udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, udziału w zawodach itd.
Ze środków finansowych uzyskanych z wpływów za licencje zostanie utworzony fundusz na rzecz rozwoju karate tradycyjnego, który wesprze dotychczasowe działania PZKT w związku z systematycznym zmniejszaniem wsparcia finansowego ze strony państwa. Będzie on przeznaczony m.in. na:
 • szkolenie zawodników w różnych kategoriach wiekowych
 • szkolenie sędziów
 • promocję
Korzyści dla osób posiadających licencję PZKT:
 1. Każda osoba posiadająca licencję PZKT będzie miała prawo do uzyskania bezpłatnego Paszportu PZKT od 2013 roku.
 2. Osoby posiadające licencję PZKT będą mogły uzyskać kartę partnerską ORLEN KARATE VITAY. Korzyścią z tytułu posiadania takiej karty, będzie m.in. tankowanie paliwa na stacjach ORLEN za podwójną ilość punktów .
 3. Osoby z aktualną licencją PZKT otrzymają zniżkę na pobyt w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś” podczas aktywności z kalendarza PZKT. Koszt noclegu z pełnym wyżywieniem 120 zł/doba.

14 komentarzy:

 1. i tak co roku ?!

  OdpowiedzUsuń
 2. Klub płaci rocznie 10x więcej. 40 złotych na rok to nie jest astronomiczna suma, ale każdy (zgodnie z pismem) może sobie ocenić jaki chce mieć status w PZKT i może nie zapłacić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, co roku, do odwołania.

  OdpowiedzUsuń
 4. to pozostaje nam Tylko wirtualny sensei +kinect = Super

  tutaj miałem się wpisać,sorry- myślę że tak źle nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej podoba mi się to tankowanie za podwójną ilość punktów lol! W sumie kwota jak na rok nie jest duża, ale czy jest mi to potrzebne? I tak seminaria i gashuku stały się dla mnie niedostępne ze względu na coraz większe koszty. No sprawa do zastanowienia, bo chyba lepiej być w jakimś dużym związku.
  Z.P.

  OdpowiedzUsuń
 6. Indywidualnie to nie jest wielka kwota, ale dla Związku może to być spory zastrzyk. Wpłacą Ci, którzy się z PZKT utożsamiają i dla których jego rozwój jest istotny.

  OdpowiedzUsuń
 7. no to dobrze czy źle że będą te opłaty, bo nie kumam tych wpisów . powaga

  OdpowiedzUsuń
 8. To przeczytaj jeszcze raz! Nie ma znaczenia czy dobrze czy źle. Jeśli chcesz być członkiem PZKT to wpłacasz. Jeśli nie - to nie.

  OdpowiedzUsuń
 9. cytat:
  Przypominamy, że wykupienie licencji jest warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych z uprawianiem karate tradycyjnego w ramach PZKT, m.in. udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, udziału w zawodach itd.

  czytać umie, albo PZKT albo... dalej nie kumam. może sensei coś napisze

  OdpowiedzUsuń
 10. Czego nie rozumiecie??
  Chcesz uczestniczyć w zawodach, w seminarium organizowanym przez PZKT,chcesz zdawać egzaminy, brać udział w gashuku - więc musisz wykupić licencję. Znowu nie ma co narzekać, bo ja trenuję już ładnych kilka lat, to licencje wykupywaliśmy w 2003 i 2004 roku i była to jakaś śmieszna kwota (chyba 10zeteł).

  Z.P.

  OdpowiedzUsuń
 11. wnioskuję że klub macierzysty ma wykupioną licencje PZKT a członkowie klubu nie...?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać, taka jest filozofia
   PZKT. Klub wykupuje licencję klubową, a członkowie indywidualną. Jeśli ktoś jej nie wykupi to nikt mu krzywdy nie zrobi. Po prostu nie korzysta z oferty PZKT. Z oferty klubu korzysta płacąc składki.

   Usuń
 12. dzięki za odp-ale czy o to chodziło PZKT ? Jeszcze raz dzięki za odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładając, że pismo jest szczere, to widać klarownie, że chodzi o zastrzyk finansowy. Nie wnikam w zasobność kasy PZKT, ale chcą więcej.

   Usuń