Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

poniedziałek, 20 lutego 2012

Rycerka 2012. Część 1

Termin wyjazdu ustalony po, mam nadzieję, rozważnych dyskusjach. Zgrupowanie w Rycerce odbędzie się w dniach 23-25 marca 2012. Na poważnie zadeklarowali się:
 1. Paulina
 2. Wiola
 3. Dominika
 4. Krystyna
 5. Grzegorz
 6. Marek
 7. Marek
 8. Marcin
 9. Michał
 10. Ya
 11. Tomek
 12. Tomek
 13. Zbyszek

Przyzwyczaiłem się już do wyjazdów w liczniejszym gronie, więc liczę jeszcze na Kaśkę!, Dawida, Bartka, Skoczów, Maćka. Może jeszcze obudzą się jakieś ponure pierdoły i dołączą do grupy. Wielka szkoda, że odmówiła wyjazdu Agata z Markiem (zawsze pewni), bo to są bardzo sympatyczni i, mam nadzieję, oddani sprawie ludzie. Może następnym razem. Jeśli są jeszcze jacyś chętni to proszę o szybkie deklaracje.

W tym roku nie będzie okolicznościowych koszulek, istnieje groźba, że nie będzie też wykładu. Choć jeśli ktoś się odważy i przygotuje, będę zobowiązany. Być może zastąpimy to filmami, ale plan wyjazdu przygotuję wkrótce. Wszystkich, którym zależy na treningach, proszę o mobilizację, reorganizację terminów i takie ustalenie swoich planów, żeby udało się je pogodzić z wyjazdem. Doskonale wiem, że większość problemów jakie się pojawiają, jest wyssane z palca i ich pojawienie się jest dowodem na to, że się komuś nie chce. Wiem, bo mi się ostatnimi czasy coraz mniej chce i tracę zapał. Liczę więc na to, że wyjazd ten będzie swego rodzaju rewolucją w moim i Waszym treningu i że nam/mnie się na nowo zachce. Jadąc w w tym terminie do Rycerki odpuszczam zapowiadające się niezwykle interesująco seminarium Piotra Szeligowskiego poświęcone specjalistycznemu treningowi sportowemu w sztukach walki i stawiam wszystkie siły na nasz obóz.

4 komentarze:

 1. A ja? Ja też chcę!
  ZP

  OdpowiedzUsuń
 2. Huraaa! Jadę, tylko jeszcze jednego (albo jedną)do pary (jestem 13)

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o dopisanie Bartek+Gosia+Judyta, Kasia mi jeszcze potwierdzi ale chyba też. Chłopaki raczej są "zajęci"

  OdpowiedzUsuń