Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

czwartek, 8 września 2011

Wydarzenie roku cz. 2

W dniach 7-9 października klub wyjeżdża na zgrupowanie do Rycerki Górnej. Wyjazd dopiero za miesiąc, więc proszę o rozsądne zaplanowanie swoich aktywności tak, aby nikomu nic 'nagle' nie wypadło. Są jeszcze wolne miejsca, więc zapraszam Patryka, Tomki, Laurę, i innych. Mile widziane są rodziny bądź osoby towarzyszące, byle nie przeszkadzały w trenowaniu. Zaplanujemy tym razem nieco lżejszy program tak, aby dało się odpocząć w jesiennym rycerskim klimacie. Ramowy harmonogram wyjazdu wygląda następująco:
  • 1 trening w piątek po przyjeździe,
  • 2 (3 jeśli pogoda nie będzie sprzyjać) treningi w sobotę plus spacer po górach, plus ognisko
  • 2 treningi w niedzielę
  • 2 wykłady teoretyczne; pierwszy o historii, ewolucji i charakterystyce szkół karate, a drugi o obronie koniecznej i jej umocowaniu w prawie. Oba ciekawe i niezbędne.
Trzeba w takim razie zaplanować niedzielę tak, że właściwie do późnego popołudnia spędzamy ją w Rycerce. Dzięki temu cykl treningowy zostanie z realizowany jako logiczna całość. Więcej szczegółów wkrótce, do niedzieli pojawi się także projekt wyjazdowej koszulki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza