Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

piątek, 19 sierpnia 2011

Koniec jest bliski! Komunikaty ważne!

Do końca wakacyjnej puli treningów pozostały już tylko co najwyżej 3 spotkania (szczegóły we wcześniejszym wpisie). Czas na podsumowania realizowanych tematów, także na ostatnie szlify kata i sprawdziany zdobywanych umiejętności. Nijushiho omówione szczegółowo, sochin nieco mniej dokładnie tym razem. Liczę na to, że czytanie kata nie stanowi już dla nikogo problemu i każdy może czerpać ze swojego kata garściami wiedzę. Miejmy nadzieję, że aura na kolejnych treningach będzie bardziej sprzyjała intensywnemu wysiłkowi bo temperatura i wilgotność dzisiaj dawała się poważnie we znaki. To sprzyjało dekoncentracji, ale na szczęście dostało się tylko moim zębom i kilku pięściom. Na szczęście także (w końcu, po niezliczonej ilości rozgrywek) nasz rozgrzewkowy minifutbol stał się już prawie cywilizowany i powoli każdy bierze odpowiedzialność za stopy swoje i partnerów. Jeszcze mam do graczy trochę zastrzeżeń, ale widzę światełko na końcu tunelu. Szkoda, że spora część keikowiczów nie wzięła udziału w tej wakacyjnej sesji, ale może taki dwumiesięczny odpoczynek dobrze ich nastawi do kolejnego sezonu. Małgorzacie dziękuję za pracę fotograficzną na ostatnich kilku treningach i Barkowi Ż. za przypomnienie, że istnieją jeszcze chwyty w walce na ziemi ;-).


Ale teraz uwaga!

Tradycyjnie we wrześniu wyjeżdżamy do Rycerki na zgrupowanie rozpoczynające sezon. Proszę wszystkich, także tych, którzy chwilowo są na "emeryturze", a są zainteresowani weekendem w górach, o składanie propozycji terminów. Mamy około 15 miejsc do zagospodarowania i warto wykorzystać je wszystkie. Czas zatem na mobilizację i to będzie druga tura "Wydarzenia Roku".

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza