Kategorie

archiwum (2) fizyka (68) fotografie (49) głupie (7) historia (67) inne (75) karate (99) kata (37) książki (21) multimedia (118) nie wiem już co (18) obozy (18) recenzje (10) rycerka (21) samoobrona (7) seminaria (18) sponsorzy (2) sport (28) technika (85) trening (226) turnieje (17) virtualny sensei (3) ważne (142) wiedza (151) zapisy (10)

poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Koniec wakacji...

Treningi wakacyjne zakończone, najtwardsi ;-) wytrwali do końca, więc pograliśmy trochę w piłkę. Padło nawet sporo goli. Ale jak zwykle najwięcej czasu poświęciliśmy na kata, wykonaliśmy większość tych, które kiedykolwiek studiowaliśmy. Na treningach w dojo wrócimy do nich znowu w bardziej dynamicznej formie. W drugiej części zajęć zamiast podsumowania dwóch miesięcy pracy, zajmowaliśmy się ponownie kombinacjami, poruszaniem oraz zwodami. Niektóre ćwiczenia zmieniły się w małe starcia więc i ręce trochę bolały...

Wszystkim, którzy spędzili te dwa miesiące na wspólnych treningach serdecznie dziękuję i zapraszam od piątku do Czechowic, a potem do Rycerki. Pamiętajcie o ogłoszeniach zamieszczonych we wcześniejszym wpisie. Zastanówcie się też, czy po raz pierwszy od ośmiu lat nie będzie korzystniej zmienić terminy treningów. Może od października przeniesiemy zajęcia na poniedziałki i czwartki? Co wy na to? Szczegóły na zebraniu w piątek.

Niestety moje zdjęcia z dzisiejszych zajęć nie wyróżniają się jakością. Umieszczam więc tylko trzy. Postaram się już wkrótce udostępnić galerię ze wszystkich wakacyjnych treningów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza